خرید الکل خرما ۷۰ درصد

انجمت تولیدکنندگان اتانول ایران با شرکت تعاونی تولیدی جهان خرما از سال ۱۳۷۳ همزمان با تاسیس این شرکت همکاری خود را آغاز کرده است. شرکت جهان خرما طی این سالها موفق به تولید اتانول طبی و اتانول صنعتی در درجه های مختلف ۹۶ و ۷۰ درصد شده است. انجمن تولیدکنندگان اتانول آماده همکاری با شرکتهای تولیدی بهداشتی و دارویی و همچنین توزیع کنندگان مواد غذایی در سراسر کشور می باشد. شرکت جهان خرما آمادگی پذیرش نمایندگی در کلیه استانها را دارد.اتحادیه تولیدکنندگان اتانول آمادگی همکاری با صادرکنندگان محصولات این شرکت به دیگر کشورها می باشد.

در حال حاضر از میان الکل ها، الکل خرما دارای بیشترین مصرف در کشور می باشد. این الکل با خلوصیت ۹۶ یـا ۷۰ درصد تولید شده و در اختیار مشتریان قرار میگیرد.
ذیلاً موارد مصرف عمده آن آورده شده است.
۱٫ تولید سرکه
سرکه ماده ای است که از تخمیر اسیدی الکل تولید می گردد. سرکه دارای مصارف خوبی در صـنایع غذایی و مصارف خانگی است .

۲٫ مصرف طبی
از الکل خرما در صنایع پزشکی و بیمارستان جهت مصارف ضدعفونی به وفور استفاده می شود. هم چنین در داروسازی از این ماده به عنوان حلال استفاده می کنند.

۳٫ تولید مشروبات الکلی
در کشورهای غیر اسلامی از این محصول جهت تولید مشروبات الکلی از این ماده استفاده می کنند. در ایران این محصول از طریق وزارت بهداشت به شدت کنترل شده و شرکتهای تولیدی الکل مکلف هستند که نوعی ماده تلخ کننده به آن اضافه کنند تا از عرضه خوراکی آن جلوگیری به عمل آورند.

۴٫ مصارف صنعتی:

این محصول در صنایع ارایشی و چاپ و هم چنین صنعت رنگ و رزین به عنوان حلال مورد استفاده قرار می گیرد. بیشترین مصرف این ماده در صنعت به عنوان سوخت می باشد.

انجمن تولیدکنندگان اتانول ایران، اتانول طبی (۹۶% و ۷۰%)، اتانول صنعتی (۹۵%)، اتانول مطلق و اتانول سوختی با کیفیت بالا و قابل رقابت با بازارهای داخلی و بین المللی عرضه می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *