درباره ما

بزرگترین تولیدکنندگان اتانول جهان

تولیدکنندگان بزرگ سوخت اتانول جهان در سال ۲۰۱۱، ایالات متحده  و برزیل بودند که جمعا ۸۷٫۱ درصد تولید جهانی اتانول را به عهده داشتند انگیزه های قوی، همراه با سایر طرح های توسعه صنعت، باعث رشد صنایع اتانولی در کشورهایی مانند آلمان، اسپانیا، فرانسه، سوئد، چین، تایلند، کانادا، کلمبیا، هند، استرالیا و برخی از کشورهای آمریکای مرکزی می شود. در جدول زیر لیست بزرگترین تولیدکنندگان اتانول به شرح اورده شد:

هدف ما در این سایت بر این است که با معرفی شرکت های تولیدکننده ایرانی به بازار جهانی بتوانیم سهم ایران را از این بازار با ارزش افزایش دهیم. صنعت تولید اتانول با توجه به وجود موادخام اولیه در کشور می تواند تاثیر بسزایی در توسعه اقتصاد کشور ما ایجاد کند و زمینه اشتغال جوانان را مهیا کند. این صنعت همچنین میتواند به عنوان انرژی جایگزین مناسبی برای سایر منابع باشد.

گسترش روزافزون بیکاری جوانان که یکی از دلایل اصلی آن را  افزایش بی رویه واردات محصولات و کالاهای خارجی است، پیشکسوتان صنعت تولید اتانول را بر آن داشت تا با ایجاد تشکلی که اتحاد و انسجام تولیدکنندگان ایرانی را در پی داشته باشد، به سهم خود در کاهش سطح بیکاری و افزایش اشتغال شهروندان ایرانی گامی مؤثر بردارند.

هدف ما:

الف. این انجمن با هدف متمرکز نمودن و ساماندهی تولیدکنندگان اتانول طبی و صنعتی جهت کمک به توزیع و شناساندن تولیداتشان به بازار مصرف تشکیل خواهد شد و قصد هیچ گونه فعالیت انتفاعی ندارد. در ضمن ایجاد کمیته های فنی مشترک بین تولیدکنندگان و مصرف کنندگان برای بالا بردن کیفیت محصولات و تبادلات فنی از جمله اهداف این انجمن است.
ب: ایجاد بنیه قوی در دانش فنی و دسترسی به آخرین فن آوری های روز کشور و جهان، ارتقاء علمی و فنی اعضاء تولیدکننده به منظور پاسداری از سرمایه های ملی کشور، بالا بردن کیفیت محصولات تولید شده، همکاری و همفکری با ارگان ها و سازمان های ذیربط صنایع دارویی، آرایشی بهداشتی و غیره در جهت ارتقاء کیفی محصول، ایجاد راهکارهای مناسب در حمایت از تولیدکننده و مصرف کننده از اهداف غیر انتفاعی انجمن می باشد.
ج: بررسی و حل مسائل و مشکلات مرتبط با حرفه در سطح کشور و ارائه پیشنهادهای مقتضی در این زمینه و نیز ارائه مشاوره های لازم به دولت و مراجع قانون گذاری و سایر سازمان ها در صورت ارجاع.

3 دیدگاه در “درباره ما

 • مرداد ۱۷, ۱۳۹۷ در ۱۰:۱۷ ب.ظ
  Permalink

  سلام،بیزحمت قیمت عمده اتانول بی بو ۹۷ درجه‌ را بگین .ممنون

  پاسخ دادن
 • شهریور ۲۴, ۱۳۹۷ در ۱۲:۱۵ ب.ظ
  Permalink

  سلام من اطلاعات فروش در رابطه با فروش الکل سفید (گندم) لازم دارم لطفا یه شماره تماس بفرمایید تماس بگیرام

  پاسخ دادن
  • شهریور ۲۷, ۱۳۹۷ در ۶:۴۴ ق.ظ
   Permalink

   سلام تماس لطفا
   ۰۹۱۲۹۳۵۰۱۱۷

   پاسخ دادن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *