فروشنده الکل صنعتی در تهران

الکل صنعتی

آیا می دانید چرا اخیرا الکل صنعتی متقاضیان زیادی در سرتاسر ایران پیدا کرده؟ آیا الکل اتانول صنعتی با قیمت های دولتی عرضه می شود؟ فروشنده های الکل صنعتی در تهران چه کسانی هستند؟ تمامی سوالهای خود را با ما در میان بگذارید. منتظر دیدگاههای شما هستیم

قیمت عمده الکل صنعتی تحت تاثیر مباحث زیادی من جمله عرضه و تقا تعیین می شود. فروش عمده الکل صنعتی توسط کارخانجات تولیدی هر روز با قیمت های جدید محاسبه می شود. لذا شما مشتریان عزیز می بایست قبل از هر گونه خرید نسبت به استعلام قیمت آن اقدام نمایید. از دلایل محبوبیت این محصول نداشتن هیچگونه آلایندگی زیست محیطی و سوختی پاک بودن می باشد.

اتانولی که در صنعت‏ مورد استفاده قرار می گیرد، از لحاظ ماهیت، هیچ‏ تفاوتی با اتانول طبی ندارد و هر دو همان الکل اتیلیک یا اتانول‏ هستند اما به دلایلی نظیر جلوگیری از سوءاستفاده از آن‏ها، .وزارت بهداشت کارخانجات تولید کننده الکل صنعتی را مکلف می کند، موادسمی، بد بوکننده (هم چون متانول یا عرق چوب) و مواد رنگین‏ کننده (هم چون پریدین) به آن بیافزایند. این شرکت مفتخر به تولید و عرضه الکل اتیلیک (اتانول) صنعتی ۹۴% و فروش آن به صورت فله ای ( تانکری) و بشکه ۲۲۰ لیتری می باشد. شما مشتریان عزیز می توانید در هرساعت از شبانه روز جهت دریافت این محصول با ما در تماس باشید.

تولید شده در شرکت پتروشیمی شیراز
اولین تولید کننده الکل صنعتی در ایران
دارای گواهینامه ایمنی و بهداشت حلال
دارای ایزو رضایت مندی مشتری و مدیریت کیفیت

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *