فروش الکل سفید طبی در ایران

آیا با فروشنده های الکل طبی در ایران آسنا هستید؟ فروش الکل سفید طبی نیاز به مجوز های خاصی دارد؟ الکل سفید طبی به راحتی در مراکز فروش قابل دسترس می باشد؟ قیمت الکل سفید طبی توسط چه نهادی تعیین می شود؟

الکل سفید طبی

امروزه الکل سفید یا همان الکل طبی به دلیل ارزان و در دسترس بود متاسفانه به راحتی در دسترس جوانان قرار می گیرد. این نوع الکل بیشتر جهت مصارف بهداشتی وآرایشی مورد استفاده قرار میگیرد اما امروزه جوانان از ان جهت مصارف خوراکی بهره می برند و این باعث می شود پس از چند سال به بیماری هایی نظیر نارسایی کبد، مغز، کلیه و افزایش فشار خون مبتلا شوند. پزشکان بر این باورند مصرف این الکل باعث   عارضه  کبد چرب شده و به دنبال آن کبد کارایی خود را از دست می دهد و نمی تواند سموم بدن را دفع کند. همچنین بروز مشکلات عدیده جسمی مثل زردی و یرقان، بزرگی کبد، آب آوردن شکم و تمام اندام می شود  که در این صورت پس از یک تا ۲ سال متاسفانه باعث مرگ و میر افراد مصرف کننده می شود.

الکل سفید طبی جزو بهترین حلال های آلی می باشد لذا در آزمایشگاهها و صنایع داروسازی کاربردهای بسیار زیادی دارد. حتی در برخی موارد این الکل جهت محافظت از رشد میکروبی در فرآورده های دارویی، تولید روکش قرص ها و ضدعفونی کردن دستگاهها مورد استفاده قرار می گیرد.

الکل سفید عرصه شده در بازار ایران عمدتا از نوع الکل طبی ( با درجه خلوص حداقل ۹۶% ) و ۷۰ درصد می باشد. الکل طبی علاوه بر مصارف پزشکی و ضد عفونی کنندگی جهت مصارف غذایی و بهداشتی و آرایشی نیز کاربرد دارد.

1 دیدگاه در “فروش الکل سفید طبی در ایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *